Leírás
Arany színű asztali lámpa rózsaszín búrával,amely az igazi skandináv romantikát csempészi otthonunkba. Ez a kis asztali lámpa annyira különleges, hogy bárhová helyezed, akár a nappaliba vagy a hálóba, mindenhol magára fogja vonni a figyelmet. Kialakításának köszönhetően két égőnek van foglalat a búra alatt, mely elég fényt biztosít akár olvasáshoz is. A lámpa vezetéke fehér színű szövet, hossza 200 cm. A lámpa átmérője 34 cm, a magassága 44 cm. Gyártó: Bloomingville
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő 2xE14
- maxium 2x20W
- általános, körte formájú égő
Paraméterek
| Anyag | Fém |
| Hosszúság | 34 cm |
| Magasság | 44 cm |
| Szélesség | 34 cm |
| Szín | Rózsaszín |
| átmérő | 34 cm |
| magasság | 44 cm |
| lámpa anyaga | fém |
| vezeték anyaga | szövet |
| vezetékhossz | 200 cm |