Leírás
Bézs és narancssárga fali lámpa, amelyet a visszafogott bézs színű lámpabúra és a feltűnő narancssárga vezeték párosítása tesz igazán érdekessé. Ez a fali lámpa kiválóan illik a modern stílusú enteriőrbe, akár íróasztalhoz, nappaliba vagy hálószobába olvasólámpaként. A lámpa szélessége 20 cm, a magassága 33 cm. A vezeték hossza 200 cm, narancssárga színű. Gyártó: Hübsch
Ápolási tanácsok:
- A lámpaernyőt nedves ruhával tisztítható
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E14
- maximum 15W
- általános körteformájú égő
Paraméterek
| Hosszúság | 20 cm |
| Magasság | 33 cm |
| Szélesség | 37 cm |
| Szín | Bézs |
| szélessége | 20 cm |
| hossza | 37 cm |
| magassága | 33 cm |
| anyaga | fém |
| vezeték hossza | 200 cm |