Leírás
Bordó színű fali lámpa, amely bordő színű lámpavázzal és piros színű vezetékével játékosságot csempész az enteriőrbe. A lámpa magassága 111 cm, hosszúsága 71 cm, szélessége 30 cm, vezetéke 200 cm, piros színű. Gyártó: Hübsch
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27 vagy LED
- maximum 60W, 9W LED
- általános körteégő
Paraméterek
| Anyag | Fém |
| Hosszúság | 71 cm |
| Magasság | 111 cm |
| Szélesség | 30 cm |
| Szín | Bordó |
| magassága | 111 cm |
| hosszúsága | 71 cm |
| szélessége | 30 cm |
| anyaga | fém, üveg |
| vezetékhossz | 200 cm |