Leírás
Csiszolt sárgaréz tölcsér függőlámpa, amely elegáns, finom vonalú és megjelenésű függőlampa. Használhatod szóló világításként vagy akár több darabot különböző magasságokbna. Átmérője 25 cm, magassága 28 cm. Gyártó: Hübsch
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27 vagy LED
- maximum 60W, 9W LED
- általános körteégő
Paraméterek
| Hosszúság | 45 cm |
| Magasság | 25 cm |
| Szélesség | 25 cm |
| Szín | Arany |
| magassága | 28 cm |
| átmérője | 25 cm |
| anyaga | üveg, sárgaréz |
| vezetékhossz | 250 cm |