Fehér matt üveg függőlámpa 40 cm
| Egységár: | 97.690,00 Ft/db |
| Gyártó: |
|
| Cikkszám: | HUB26-46 |
| Gyártó cikkszám: | 961924 |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. június 08. |
| Szállítási díj: | Díjmentes |
| Fehér matt üveg függőlámpa. Gyönyörű elegáns, fehér, legömbölyített alakú függőlámpa. Mérete: 40 cm | |
| Kívánságlistára teszem | |
Díjmentes szállítás
Biztonságos vásárlás
Ellenőrzött minőség
Leírás
Fehér matt üveg függőlámpa, amely gyönyörű fehér színével és legömbölyített formájával a skandináv eleganciát csempészi otthonodba. A függőlámpa foglalta aranyszínű sárgaréz, vezetéke fekete textil. Ajánljuk nappaliba vagy hálóba. A függőlámpa magassága 40 cm a búra átmérője 40 cm. Gyártó: Hübsch
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27
- maximum 15W
- általános körteégő
Paraméterek
| Anyag | Üveg |
| Hosszúság | 40 cm |
| Magasság | 40 cm |
| Szélesség | 40 cm |
| Szín | Fehér |