Konyhai tároló szett
| Gyártó: |
|
| Cikkszám: | HN26-183 |
| Gyártó cikkszám: | 4780012 |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. június 08. |
| Szállítási díj: | Díjmentes |
| Konyhai tároló szett. Stílusos tárolás kenyér, kávé, tea és cukor elhelyezésére. A kenyeres doboz mérete 33x18x13,5 cm | |
| Kívánságlistára teszem | |
Díjmentes szállítás
Biztonságos vásárlás
Ellenőrzött minőség
Leírás
Konyhai tároló szett, amely praktikus és stílusos tárolást biztosít a konyhában, étkezőben. A dobozok anyaga fém, teteje bambuszból készült. Ezekkel a tárlókkal a konyhában könnyebb rendet tartani ugyanakkor megtalálni, amire szükség van a reggelihez, vacsorához. A kisebb dobozok magassága 9,5 cm, a kenyeres doboz magassága 13,5 cm, szélessége 18 cm, hossza 33 cm. Gyártó: House Nordic
Paraméterek
| Anyag | Fém, bambusz |
| Hosszúság | 33 cm |
| Magasság | 13 cm |
| Szélesség | 18 cm |
| Szín | Natúr |