Leírás
Natúr rattan lapos függőlámpa, amely a természetes rattan anyagnak köszönhetően könnyedén teremt természetes hangulatot a szobában. Ajánljuk étkezőasztal fölé vagy nappaliba, de a hálószobában is stílusos mennyezeti világítást ad. A lámpa átmérője 45 cm, a magassága 27 cm. A vezeték hossza 250 cm, fekete színű. Gyártó: Hübsch
Ápolási tanácsok:
- A lámpaernyőt nedves ruhával tisztítható
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27
- maximum 15W
- általános körteformájú égő
Paraméterek
| Anyag | Rattan |
| Hosszúság | 45 cm |
| Magasság | 27 cm |
| Szélesség | 45 cm |
| Szín | Natúr |
| átmérője | 45 cm |
| magassága | 27 cm |
| anyaga | rattan |
| vezeték hossza | 250 cm |