Leírás
Natúr rattan óriás függőlámpa, amely natúr színével és rattanból készült búrájával a természetes stílus képviseli. A függőlámpa lapos búrája és piros színű textil vezetéke, a lámpabúra piros színű belső merevítői és takaró eleme modernné és játékossá teszi. A lámpa átmérője 80 cm. Gyártó: Hübsch
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27 vagy LED
- maximum 60W, 9W LED
- általános körteégő
Paraméterek
| Anyag | Rattan |
| Hosszúság | 80 cm |
| Magasság | 21 cm |
| Szélesség | 80 cm |
| Szín | Natúr |
| magassága | 21 cm |
| átmérője | 80 cm |
| anyaga | rattan, fém |
| vezeték anyaga | textil |
| vezetékhossz | 250 cm |