Leírás
Szabálytalan alakú barna üveg függőlámpa 30 cm, amely organikus alakjával különleges és egyedi hangulatot áraszt. A függőlámpa vezetéke és takaróeleme arany színű, ezáltal elegáns megjelenésű. A lámpa magassága 30 cm, átmérője 30 cm, vezetéke 180 cm, arany színű, textil bevonatú. Gyártó: Creative Collection
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27 vagy LED
- maximum 40W, 9W LED
- általános körteégő
Paraméterek
| Anyag | Üveg |
| Hosszúság | 30 cm |
| Magasság | 30 cm |
| Szélesség | 30 cm |
| Szín | Barna |
| magassága | 30 cm |
| átmérője | 30 cm |
| anyaga | üveg |
| vezetékhossz | 180 cm |