Leírás
Világos- és sötétbarna tengerifű függőlámpa, amelyet sötét- és világosbarna színű, tengerifűből készült búra tesz igazán különlegessé. A búra nemcsak önmagában gyönyörű, de a fény izgalmas játékot vet a tengerifű résen keresztűl. Ez a függőlámpa a természetes stílusával az enteriőr kedvenc darabja lesz. A lámpaernyő átmérője 27 cm, a magassága 40 cm. A vezeték hossza 250 cm, fekete színű, textil bevonatú. Gyártó: Bloomingville
Ápolási tanácsok:
- A lámpaernyőt nedves ruhával tisztítható
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27
- maximum 40W
- általános körteformájú égő
Paraméterek
| Anyag | Tengerifű |
| Hosszúság | 27 cm |
| Magasság | 40 cm |
| Szélesség | 27 cm |
| Szín | Barna |
| átmérője | 27 cm |
| magassága | 40 cm |
| anyaga | tengerifű |
| vezeték hossza | 250 cm |
| anyaga | textil |