Leírás
Világoszöld üveg asztali lámpa, amely halványzöld színével a nyugodtságot hozza el az estékbe. Nincs is jobb, mint egy rohanós nap után kikapcsolódni, amihez ez az üveg asztali lámpa stílusos hátteret nyújt. Az asztali lámpa visszafogott nyínét a vezeték sötétkékje dobja fel, így ad egy kis játékos vidámságot hozzá. A lámpa magassága 22 cm. Gyártó: Hübsch
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27 vagy LED
- maximum 40W, 9W LED
- általános körteégő
Paraméterek
| Anyag | Üveg |
| Hosszúság | 23 cm |
| Magasság | 22 cm |
| Szélesség | 23 cm |
| Szín | Zöld |
| magassága | 22 cm |
| átmérője | 23 cm |
| anyaga | üveg |
| vezeték anyaga | textil |
| vezetékhossz | 200 cm |