Leírás
Zöld kerámia lámpa virágos ernyővel, amelynek sötétzöld lámpateste kézzel mázolt kerámából áll. A lámpaernyő színben hozzáillő zöld és virágos textil. Ajánljuk hangulatvilágításnak vagy olvasólámpának a nappaliba. A lámpa vezetéke átlátszó műanyag, hossza 250 cm. A lámpa magassága 62 cm, átmérője 23 cm. Gyártó: Bloomingville
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27 vagy LED
- maximum 40W, 9W LED
- általános körteégő
Paraméterek
| Anyag | Kerámia |
| Hosszúság | 23 cm |
| Magasság | 62 cm |
| Szélesség | 23 cm |
| Szín | Zöld |
| magassága | 62 cm |
| átmérője | 23 cm |
| anyaga | kerámia |
| vezeték anyaga | műanyag |
| vezetékhossz | 250 cm |