A hónap ajánlata - augusztus

2019. 07. 01. 18:36:57
A hónap ajánlata - augusztus
Magyarországon az augusztus még a szabadságról, a kánikuláról és a Balatonról szól, de Dániában az általános és középiskola már augusztus közepén újra indul. A nappalok már rövidebbek és az esték is hűvösödnek mi pedig elkezdünk az őszi szezonra készülődni. Itt az ideje, hogy az otthonunk is felfrissüljön, ez alkalomból augusztus 31-ig minden szőnyegünket 10% kedvezménnyel kínáljuk.

Gyönyörű új szőnyegek érkeztek hozzánk a Bloomingville-től! Az őszi szezonban a hangsúly az otthonosság (hygge) megteremtésén van, amiben a szőnyegek kiemelt szerepet játszanak. A skandináv stílust jól tükrözik a szőnyegek föld színei, a hagyományos fekete-fehér-szürke mellett megjelennek a nap-sárga, koptatott vörös mintás és középbarna színű szőnyegek. Kínálatunkban megtalálhatók mind a természetes anyagú juta, pamut és gyapjú mind pedig a kültéren, teraszon is használható poliészter anyagú szőnyegek.

Nézd meg szőnyeg választékunkat, melyben minden helyiségbe találhatsz megfelelő méretű szőnyeget most 10% kedvezménnyel augusztus 1-31-ig.

Tartalomhoz tartozó címkék: hónap ajánlata

Natúr gyapjú szőnyeg 200x70 cm

Natúr gyapjú szőnyeg, geometrikus formával. Mérete 200x70 cm
61.590 Ft

Sötétbordó pamut szőnyeg 120x60cm

Sötétbordó pamut szőnyeg, amely színével és kialakításával melegséget varázsol otthonodba. Mérete 120x60cm
27.890 Ft

Natúr kör alakú gyapjú szőnyeg Ø110cm

Natúr kör alakú gyapjú szőnyeg, a természet ihlette kialakítás és a skandináv design tökéletes kombinációja. Átmérője Ø110 cm
34.790 Ft

Szürke kör alakú szőnyeg Ø120cm

Szürke kör alakú poliészter szőnyeg, amely a letisztult eleganciát és a trendi bohóságot ötvözi. Átmérője Ø120 cm
44.590 Ft