Leírás
Bohém raffia függőlámpa, amely tökéletes beltérben vagy fedett verandán egyaránt. Világítsd meg otthonod ezzel a lámpával, hogy a hangulat garantált legyen. A vezeték hossza 250 cm, anyaga műanyag. Mérete ø 40x99 cm. Gyártó: Creative Collection by Bloomingville
Használati tanácsok:
- villanykörtét nem tartalmaz
- Maximum 25W
- E27
- LED vagy energiatakarékos
Paraméterek
| Anyag | Raffia |
| Hosszúság | 40 cm |
| Magasság | 74 cm |
| Szélesség | 40 cm |
| Szín | Natúr |
| átmérő | 40 cm |
| magasság | 99 cm |
| anyaga | raffia, fém |
| vezeték hossza | 250 cm |