Leírás
Elegáns, bézs színű kétágú állólámpa, amely letisztult, igazi skandináv gyöngyszem. Az állólámpa kecsességét a világos bézs szín még jobban kiemeli. Az állólámpa két ága különböző irányba forgatható, így akár olvasáshoz és hangulatvilágításnak is használható. A lámpa magassága 165 cm. Gyártó: Hübsch
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos LED
- maximum 40W, 9W LED
- G9 foglalat
Paraméterek
| Anyag | Fém |
| Hosszúság | 30 cm |
| Magasság | 165 cm |
| Szélesség | 50 cm |
| Szín | Bézs |
| magassága | 165 cm |
| átmérője | 30 cm |
| szélessége | 50 cm |
| anyaga | üveg, fém |
| vezeték anyaga | textil |
| vezetékhossz | 200 cm |