Leírás
Elegáns üveg függőlámpa, amely izgalmas kialakítású búrájával egyszerre modern és egyedi. Ez a függőlámpa hangulatossá teszi akár a nappit vagy az étkezőt, használj belőle kettőt a még nagyobb hatás kedvéért. A lámpa mérete 20x34 cm, vezetéke 180 cm, átlátszó, műanyag. Gyártó: Bloomingville
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27 vagy LED
- maximum 40W, 9W LED
- általános körteégő
Paraméterek
| Anyag | Üveg |
| Hosszúság | 20 cm |
| Magasság | 34 cm |
| Szélesség | 20 cm |
| Szín | Átlátszó |
| magassága | 34 cm |
| átmérője | 21 cm |
| anyaga | üveg, fém |
| vezeték anyaga | műanyag |
| vezetékhossz | 180 cm |