Leírás
Fehér matt üveg lapított függőlámpa, amely gyönyörű fehér színével és lapított ovális formájával a skandináv eleganciát csempészi otthonodba. A függőlámpa foglalta aranyszínű sárgaréz, vezetéke fekete textil. Ajánljuk modern nappaliba, étkezőbe. A függőlámpa magassága 32 cm a búra átmérője 40 cm. Gyártó: Hübsch
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27
- maximum 40W
- általános körteégő
Paraméterek
| Anyag | Üveg |
| Hosszúság | 40 cm |
| Magasság | 32 cm |
| Szélesség | 40 cm |
| Szín | Fehér |
| magassága | 32 cm |
| átmérője | 40 cm |
| lámpa anyaga | üveg, sárgaréz |
| vezeték anyaga | textil |