Leírás
Füstüveg függőlámpa, amely a füstüveg sejtelmességével és legömbölyített formájával a skandináv eleganciát csempészi otthonodba. A függőlámpa foglalta aranyszínű sárgaréz, vezetéke fekete textil. Ajánljuk nappaliba vagy hálóba. A függőlámpa magassága 40 cm a búra átmérője 40 cm. Gyártó: Hübsch
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27
- maximum 15W
- általános körteégő
Paraméterek
| Anyag | Üveg |
| Hosszúság | 40 cm |
| Magasság | 40 cm |
| Szélesség | 40 cm |
| Szín | Barna |
| magassága | 40 cm |
| lámpabúra anyaga | üveg |
| vezeték anyaga | textil |