Leírás
Szürke színű, kőhatású asztali lámpa, amely különleges, egyedi darab. Az asztali lámpa szürke színű, anyaga kő hatású de valójában papír-machéból készült, súly mindössze 4 kg. Az asztali lámpát használhatod a hálóban vagy nappaliban hangulat világításként. A lámpa magassága 49,5 cm. Gyártó: House Nordic
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27 vagy LED
- maximum 40W, 9W LED
- általános körteégő
Paraméterek
| Hosszúság | 37 cm |
| Magasság | 49 cm |
| Szélesség | 37 cm |
| Szín | Szürke |
| átmérője | 36,5 cm |
| magassága | 49,5 cm |
| anyaga | papír-maché |
| vezeték | műanyag |
| vezeték hossza | 150 cm |