Leírás
Juta és kő magas asztali lámpa , amely a fehér kő keménységét és a juta fonatok rugalmasságát hozza összhangba. A lámpatest formája szoborszerű, már önmagában is dekorációs elem, a juta lámpabúrával együtt pedig még feltűnőbb lesz. A lámpa mérete 40,5x66 cm, vezetéke 250 cm, átlátszó, műanyag. Gyártó: Bloomingville
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27 vagy LED
- maximum 40W, 9W LED
- általános körteégő
Paraméterek
| Anyag | Juta, kő |
| Hosszúság | 40 cm |
| Magasság | 66 cm |
| Szélesség | 40 cm |
| Szín | Natúr |
| magassága | 66 cm |
| átmérője | 40,5 cm |
| anyaga | kő, juta |
| vezeték anyaga | műanyag |
| vezetékhossz | 250 cm |