Leírás
Kék üveg gomba asztali lámpa, amely különleges kék üvegből készült és gombát formál. A lámpa meggyújtva világos színűvé változik és teljes egészében világít. Nagyon különleges hangulatot kelt ezzel az egyedi megoldással. Az asztali lámpát használhatod a hálóban vagy nappaliban hangulat világításként. A lámpa magassága 26,5 cm. Gyártó: Bloomingville
Ápolási tanácsok
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E14 vagy LED
- maximum 3W LED
- általános körteégő
Paraméterek
| Anyag | Üveg |
| Hosszúság | 20 cm |
| Magasság | 27 cm |
| Szélesség | 20 cm |
| Szín | Kék |
| átmérője | 20 cm |
| magassága | 26,5 cm |
| anyaga | üveg |
| vezeték | átlátszó műanyag |
| vezeték hossza | 180 cm |