Leírás
Modern hengeres üveg függőlámpa, amely izgalmas megjelenésének köszönhetően központi kiegészítője lesz otthonodnak. Egyedi kialakítása skandináv eleganciát visz a mindennapokba. Gyönyörű dupla falú üveg búra és nikkel kiegészítői luxus megjelenést kölcsönöznek ennek a függőlámpának. Ajánljuk étkezőbe vagy nappaliba. Átmérője 41 cm, magassága 32 cm. Gyártó: Hübsch
Paraméterek
| Anyag | Üveg |
| Hosszúság | 41 cm |
| Magasság | 32 cm |
| Szélesség | 41 cm |
| Szín | Átlátszó |
| átmérője | 41 cm |
| magassága | 32 cm |
| anyaga | üveg |