Leírás
Modern sárgaréz állólámpa, amely modern stílusát kialakításának és a letisztult skandináv dizájnnak köszönheti. A csipetnyi eleganciát költcsönző kialakítása és arany színe révén bármelyik szobába helyezheted, garantáltan a figyelem központjává fog válni. Átmérője 20 cm, magassága 147 cm. Gyártó: Hübsch
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27
Paraméterek
| Anyag | Fém |
| Hosszúság | 20 cm |
| Magasság | 147 cm |
| Szélesség | 20 cm |
| Szín | Arany |
| átmérője | 20 cm |
| magassága | 147 cm |
| anyaga | fém, üveg |