Leírás
Natúr színű, kőkerámia függőlámpa, amelynek nem csak a színe natúr de az anyaga is a természetességet sugározza. Jól kiegészíti a fekete textil vezeték, mely színével kontrasztot nyúj a halvány terrakotta színű lámpabúrához. Ajánljuk nappaliba, olvasósarokba, étkezőasztal fölé, de egyes területekkiemelt megvilágításához is tökéletes. A lámpa vezetéke fekete textil, hossza 250 cm. A lámpa magassága 15,5 cm, az átmérője 18 cm. Gyártó: Bloomingville
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- E27 méretű égő
- maximum 25W
- Energiatakarékos égő
- Általános körte formájú
Paraméterek
| Anyag | Kerámia |
| Hosszúság | 18 cm |
| Magasság | 15 cm |
| Szélesség | 18 cm |
| Szín | Natúr |
| magassága | 15,5 cm |
| átmérője | 18 cm |
| lámpa anyaga | kőkerámia, fém |
| vezeték anyaga | textil |
| vezetékhossz | 250 cm |