Leírás
Natúr rácsos függőlámpa, amely világos barna színével és sodort papírból készült szőtt búrájával a természetes stílus képviseli. A függőlámpa rácsos búráján átszűrődő fény izgalmas játékosságot csempész a szobába. Harang alakú búrája és sárgaréz mennyezeti takaró eleme igényes és minőségi megjelenést kölcsönöz a függőlámpának. A hosszú vezeték alkalmassá teszi, hogy étkezőasztal fölé tegyük, ahol kellemes otthonos fényt fog adni. A lámpa magassága 38 cm, vezetéke fekete színű műanyag, hossza 250 cm. Gyártó: Bloomingville
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27 vagy LED
- maximum 40W vagy 5W LED
- általános körteégő
Paraméterek
| Hosszúság | 35 cm |
| Magasság | 38 cm |
| Szélesség | 35 cm |
| Szín | Natúr |
| magassága | 38 cm |
| átmérője | 35 cm |
| anyaga | papír |
| vezeték hossza | 250 cm |
| vezeték anyaga | műanyag |