Leírás
Nordic fekete csíkos függőlámpa, amely pamut szálakból sodort búrájával a természetes stílust képviseli. Barátságos, meleg bész alapon a fekete csíkok játékossá teszik a megjelenését. Használhatod az előszobában, nappaliban, étkezőben. A lámpa mérete 40x44 cm. Gyártó: Nordal
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos LED
- maximum 40 W LED
- E27 foglalat
Paraméterek
| Hosszúság | 40 cm |
| Magasság | 44 cm |
| Szélesség | 40 cm |
| Szín | Fekete |
| magassága | 44 cm |
| átmérője | 40 cm |
| anyaga | fém vázon festett pamut |
| vezetékhossz | 150 cm |