Leírás
Sárga kétágú fali lámpa, amellyel kiemelhetjük otthonunk egy-egy részletét, kiegészítő világításként is kiválóan használható sötétebb folyosókra, helyiségekbe. Ajánljuk előszobába, közlekedőbe vagy akár nappaliba is. A lámpa mustársárga ernyője kellemes színfolt lehet natúr vagy fehér háttér előtt, a lámpa két ága megfelelő fényerőt biztosít a sötétebb helyeken. A vezeték hossza 150 cm. Gyártó: Bloomingville
Milyen égőt használjunk?
- LED: 25W LED: 2W CFL: 7W
- E14-es égő
Paraméterek
| Hosszúság | 54 cm |
| Magasság | 30 cm |
| Szélesség | 32 cm |
| Szín | Sárga |
| magassága | 30 cm |
| szélessége | 32 cm |
| hossza | 54 cm |
| anyaga | fém, vászon, műanyag |
| vezeték hossza | 150 cm |
| vezeték anyaga | műanyag |