Leírás
Sárgaréz színű, LED vezeték nélküli asztali lámpa, amely nagyon modern és látványos, könnyen áthelyezhető asztali világítás. A LED lámpa beépített, újratölthető akkumulátorral rendelkezik, töltése USB A- C kábellel. A kábel a a csomagolás része. Az elem feltöltése 4-5 órát vesz igénybe és 8-9 óra folyamatos használatra elegendő. A lámpát a tetején megérintve lehet dimmelni (alacsonyabb fényerőre állítani) ekkor a használati ideje meghosszabbodik. A lámpa magassága 35,5 cm. Gyártó: Bloomingville
Ápolási tanácsok
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő LED beépítve
Paraméterek
| Anyag | Sárgaréz |
| Hosszúság | 16 cm |
| Magasság | 35 cm |
| Szélesség | 8 cm |
| Szín | Arany |
| hossza | 16,5 cm |
| szélessége | 8,5 cm |
| magassága | 35,5 cm |
| anyaga | fém |
| vezeték | fekete műanyag |
| vezeték hossza | 100 cm |