Leírás
Skandináv sárgaréz LED állólámpa, amely egy gyönyörű modern vonalú, LED égős állólámpa. Használd olvasáshoz az íróasztalnál, vagy a nappaliban a kedvenc foteled mellett. A sárgaréz csillogó színe eleganciát sugároz, jól illik a bársony textilexhez és márvány felületekhez. A vezeték hossza 210 cm, anyaga textil. A lámpa magassága 150 cm. Gyártó: House Nordic
Milyen égőt használjunk?:
- GU10/5W
- LED
Paraméterek
| Hosszúság | 20 cm |
| Magasság | 150 cm |
| Szélesség | 20 cm |
| Szín | Arany |
| magassága | 150 cm |
| szélessége | 20 cm |
| anyaga | acél |
| vezeték hossza | 210 cm |
| vezeték anyaga | textil |