Leírás
Skandináv sárgaréz színű LED fali lámpa, amely egy gyönyörű modern vonalú, LED égős fali lámpa. Használd olvasáshoz az ágyadnál vagy az íróasztalnál. A vezeték hossza 190 cm, anyaga textil. A lámpa magassága 22 cm. Gyártó: House Nordic
Milyen égőt használjunk?:
- GU10/5W
- LED
Paraméterek
| Hosszúság | 15 cm |
| Magasság | 22 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| Szín | Arany |
| magassága | 22 cm |
| szélessége | 10 cm |
| anyaga | acél |
| vezeték hossza | 190 cm |
| vezeték anyaga | textil |