Leírás
Világosszürke íróasztal lámpa, amely egy modern vonalú, elegáns asztali lámpa. Praktikus és ugyanakkor stílusos. A lámpa magassága 54 cm. Gyártó: Hübsch
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E14 vagy LED
- maximum 20W
Paraméterek
| Hosszúság | 36 cm |
| Magasság | 54 cm |
| Szélesség | 20 cm |
| Szín | Szürke |
| magassága | 54 cm |
| hossza | 35 cm |
| szélessége | 20 cm |
| anyaga | fém |