Leírás
Zöld üveg asztali lámpa 30 cm, amely modern stílusú, így jól illeszkedik a minimalista vagy fiatalos enteriőrbe. A lámpatest sötétzöld üveg, amely a természetet idézi. A lámpa magassága 30 cm, vezetéke 200 cm, fekete színű. Gyártó: Hübsch
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27 vagy LED
- maximum 60W, 9W LED
- általános körteégő
Paraméterek
| Anyag | Üveg |
| Hosszúság | 33 cm |
| Magasság | 30 cm |
| Szélesség | 33 cm |
| Szín | Zöld |
| magassága | 30 cm |
| átmérője | 33 cm |
| anyaga | üveg |
| vezetékhossz | 200 cm |