Leírás
Arany színű függőlámpa kaspóval, amelybe beleilleszthetjük kis zöld cserepes növényünket. Így igazán zöld otthont varázsolhatunk pillanatok alatt. A lámpa arany színe jól illik a zöld növényhez és fénye megvilágítja azt. Ajánljuk beszélgetősarokba, nappaliba. Különösen jól mutat lefelé csüngő növénnyel. A kaspó átmérője 10 cm. A lámpa vezetéke fekete textil, hossza 250 cm. A lámpa magassága 34 cm, átmérője 10 cm. Gyártó: Bloomingville
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- GU10 méretű égő
- maximum 5W
- LED égő
Paraméterek
| Anyag | Fém |
| Hosszúság | 10 cm |
| Magasság | 34 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| Szín | Arany |
| magassága | 34 cm |
| lámpa átmérője | 10 cm |
| lámpa anyaga | üveg, fém |
| vezeték anyaga | textil |
| vezetékhossz | 250 cm |