Leírás
Homokszínű asztali lámpa, amely otthonosabbá teszi az enteriőrt. Az asztali lámpa világos színű, kerámiából készült, lámpaernyője lenvászon. Az asztali lámpát használhatod a hálóban vagy nappaliban hangulat világításként. A lámpa magassága 46 cm. Gyártó: House Nordic
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27 vagy LED
- maximum 40W, 9W LED
- általános körteégő
Paraméterek
| Hosszúság | 30 cm |
| Magasság | 46 cm |
| Szélesség | 30 cm |
| Szín | Homokszín |
| átmérője | 30 cm |
| magassága | 46 cm |
| anyaga | rostos üvegszálas agyag |
| vezeték | műanyag |
| vezeték hossza | 150 cm |