Leírás
Barna fali lámpa, amely sötétbarna színű búrájával és sötétkék textil vezetékével stílusos darabja lesz otthonodnak. Használhatod a hálóban vagy a nappaliban, olvasáshoz, beszélgetéshez, kiegészítő világításként. A lámpa mérete 20x37x33 cm. Gyártó: Hübsch
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27 vagy LED
- maximum 15W
- C tipusú égő
Paraméterek
| Hosszúság | 20 cm |
| Magasság | 33 cm |
| Szélesség | 37 cm |
| Szín | Barna |
| hossza | 37 cm |
| szélessége | 20 cm |
| magassága | 33 cm |
| anyaga | fém |
| vezeték anyaga | textil a búra felett, műanyag a kimenet után |
| vezetékhossz | 200 cm |