Leírás
Fehér gömb függőlámpa 32 cm, amely sárgaréz kiegészítőivel elegáns ugyanakkor visszafogott stílusú. A függőlámpa gömb alakú és búrája fehér, struktúrált, így bármely enteriőrben stílusos darab lesz. A lámpa átmérője 32 cm. Gyártó: Hübsch
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27 vagy LED
- maximum 60W, 9W LED
- általános körteégő
Paraméterek
| Hosszúság | 32 cm |
| Magasság | 30 cm |
| Szélesség | 32 cm |
| Szín | Fehér |
| magassága | 30 cm |
| átmérője | 32 cm |
| anyaga | üveg, fém |
| vezeték anyaga | textil |