Leírás
Fekete LED fali lámpa , amely praktikusan állítható és forgatható fejjel rendelkezik, így oda irányíthatjuk a fényt, ahol éppen szükségünk van rá. Ajánljuk hálószobába az ágy fölé olvasó lámpának vagy az íróasztla környékére. A lámpa mérete 80x50 cm, vezetéke 180 cm, fekete, textil. Gyártó: Bloomingville
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- LED égő
- 5W LED
- általános alakú körteégő, E27
Paraméterek
| Anyag | Fém |
| Hosszúság | 80 cm |
| Magasság | 50 cm |
| Szélesség | 80 cm |
| Szín | Fekete |
| magassága | 50 cm |
| hossza | 80 cm |
| szélessége | 17 cm |
| anyaga | fém |
| vezeték anyaga | textil |
| vezetékhossz | 180 cm |