Leírás
Füst színű üveg asztali lámpa, modern fiatalos jellegét a "körte a körtében" ötletnek köszönheti. Füstös színével nagyszerűen illik tinédzser szobába vagy nappaliba. A búra tompítja a fényt, így hangulatvilágításnak is tökéletes. A lámpa magassága 42 cm, átmérője 27 cm. Gyártó: Hübsch
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27
- általános körteégő
Paraméterek
| Anyag | Üveg |
| Hosszúság | 27 cm |
| Magasság | 42 cm |
| Szélesség | 27 cm |
| Szín | Szürke |
| magassága | 42 cm |
| lámpabúra átmérője | 27 cm |
| lámpabúra anyaga | üveg |