Leírás
Gumifa állólámpa, amely gyönyörű, tömör gumifából készült. Az állólámpa ernyője világos lenvászon, ezzel is fokozva a természetes megjelenést. Az állólámpát használhatod a hálóban vagy nappaliban hangulat világításként. A lámpa magassága 130 cm. Gyártó: Creative Collection by Bloomingville
Ápolási tanácsok
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27 vagy LED
- maximum 40W, 5W LED
- általános körteégő
Paraméterek
| Anyag | Gumifa |
| Hosszúság | 45 cm |
| Magasság | 130 cm |
| Szélesség | 45 cm |
| Szín | Natúr |
| átmérője | 45 cm |
| magassága | 130 cm |
| anyaga | gumifa, lenvászon |
| vezeték | átlátszó műanyag |
| vezeték hossza | 200 cm |