Hordozható LED kültéri lámpa 21 cm
| Gyártó: |
|
| Cikkszám: | HN26-207 |
| Gyártó cikkszám: | 7950004 |
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. június 08. |
| Szállítási díj: | Díjmentes |
| Hordozható LED kültéri lámpa. Újratölthető USB-C kábellel és változtatható színekkel. Magassága 21 cm | |
| Kívánságlistára teszem | |
Díjmentes szállítás
Biztonságos vásárlás
Ellenőrzött minőség
Leírás
Hordozható LED kültéri lámpa, amely praktikus és hangulatos világítás kiegészítő a teraszon, erkélyen vagy a kertben. Fekete fogantyújával könnyen hordozható. A lámpa fényénel színét lehet változtatni kék, sárga, lila, piros, rózsaszín, zöld színekre. A lámpa átmérője 21 cm, a magassága 21 cm. Gyártó: House Nordic
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- RGB LED
- 0,7 W
Paraméterek
| Anyag | Polietilén |
| Hosszúság | 21 cm |
| Magasság | 21 cm |
| Szélesség | 21 cm |
| Szín | Fehér |