Leírás
Zöld és fehér gömb alakú asztali lámpa, egyediségét a sötétzöld üveg talpazatnak és a fehér, gömb formájú üveg búra ötletnek köszönheti. Különlegességével kitűnik a lakás minden szobájában. Egyszerű és egyedi kialakítása teszi ezt a darabot elengedhetetlenné minden stílusosan berendezett lakásba. Az üveg búra fehér színe tompítja az égő fényét, melynek köszönhetően hangulat világításként tökéletes. A lámpa magassága 33 cm, átmérője 17 cm. Gyártó: Hübsch
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27
- általános körteégő
Paraméterek
| Anyag | Üveg |
| Hosszúság | 17 cm |
| Magasság | 33 cm |
| Szélesség | 17 cm |
| Szín | Zöld |
| magassága | 33 cm |
| átmérője | 17 cm |
| anyaga | üveg |