Leírás
Márvány és fehér állólámpa,amely kiváló hangulatvilágításnak. Ha igazán modern otthont szeretnél, ez az állólámpa fantasztikusan fel fogja dobni a napplid vagy a hálószobád. A lámpa márvány talpazaton áll, amely tökéletesen illik a matt fehér üveg búrához. Letisztult skandináv design és elegancia. A lámpa vezetéke fehér textil. A lámpa magassága 50 cm. Gyártó: Hübsch
Ápolási tanácsok:
- A lámpa búráját nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27
- maximum 15W
Paraméterek
| Anyag | Márvány, fém |
| Hosszúság | 40 cm |
| Magasság | 50 cm |
| Szélesség | 40 cm |
| Szín | Fehér |
| átmérő | 40 cm |
| magasság | 50 cm |
| lámpa búra anyaga | üveg |
| vezeték anyaga | textil |