Leírás
Minimalista vezeték nélküli LED lámpa, amely elhelyezhető a nappaliba, a hálószobába vagy akár a kerti asztalon, mivel ez a sokoldalú fényforrás beltéren és a szabadban is egyaránt használható. Fehér áramvonalas formájának köszönhetően minden környezetet barátságossá varázsol. Könnyű hordozási lehetőséget nyújt igényes foganytúja. Mérete: 17x17x21 cm Gyártó: House Nordic
Paraméterek
| Anyag | Polipropilén |
| Hosszúság | 17 cm |
| Magasság | 21 cm |
| Szélesség | 17 cm |
| Szín | Fehér |
| hosszúsága | 17 cm |
| szélessége | 17 cm |
| magassága | 21 cm |
| anyaga | polipropilén |