Leírás
Nordic bézs állólámpa, amely igazi skandináv hangulatú világítás megoldás. Helyezd a nappaliban az olvasófotelhez, a kanapéhoz vagy egyszerűen arra a helyre, ahol kiegészítő fényforrásra van szükséged. Hangulatvilágításnak is tökéletes. A lámpa matt bézs színe és gömbölyű búrája elegánsan visszafogott. A lámpa mérete 146x30 cm. Gyártó: Nordal
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos LED
- maximum 40W, 9W LED
- E27 foglalat
Paraméterek
| Hosszúság | 30 cm |
| Magasság | 146 cm |
| Szélesség | 30 cm |
| Szín | Bézs |
| magassága | 146 cm |
| átmérője | 30 cm |
| anyaga | fém |
| vezeték | 3,5 m |
| vezeték anyaga | textil |