Leírás
Nordic egyedi sárgaréz függőlámpa, amely egy igazán különleges és extravagáns darab. A függőlámpa lapos tányérja organikusan szabálytalan, így teremt egyedi hangulatot az enteriőrben. A sárgaréz búra alól kilátszódó izzó és a függesztéshez tartozó lánc az indusztiális stílust hangsúlyozza. Vezetéke 125 cm hosszú. Tedd egyedivé és elegánssá az otthonod ezzel a kézzel készült különleges függőlámpával! A lámpa súlya 4 kg. A lámpa mérete 70x79 cm. Gyártó: Nordal
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos LED
- maximum 40 W LED
- E27 foglalat
Paraméterek
| Hosszúság | 70 cm |
| Magasság | 79 cm |
| Szélesség | 70 cm |
| Szín | Arany |
| magassága | 79 cm |
| átmérője | 70 cm |
| anyaga | üveg, sárgaréz, a lánc vas |
| vezeték anyaga | textil |
| vezetékhossz | 125 cm |