Leírás
Rusztikus kő és lenvászon asztali lámpa, amely feltűnő kiegészítője lesz akár a nappalinak vagy a hálószobának. Az asztali lámpa természetes kő lámpatestől és fehér lenvászon búrából áll, ezzel ad rusztikus vintage hangulatot a helységnek. A lámpa kapcsolója a vezetéken helyezkedik el. A lámpa magassága 62 cm, vezetéke fekete, műanyag, hossza 150 cm. Gyártó: Bloomingville
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos égő E27 vagy LED
- maximum 40 W vagy 5W LED
- általános körteégő
Paraméterek
| Hosszúság | 44 cm |
| Magasság | 62 cm |
| Szélesség | 44 cm |
| Szín | Natúr |
| magassága | 62 cm |
| átmérője | 44 cm |
| anyaga | kő, lenvászon |
| vezeték hossza | 150 cm |
| vezeték anyaga | műanyag |