Leírás
Nordic üveg hengeres függőlámpa, amely letisztult, igazi skandináv gyöngyszem. A függőlámpa kézzel készült, csiszolt üvegből. A függőlámpa üveg búráját apró gömbök díszítik, fekete vezetéke 2 méter hosszú, így nagyobb belmagasságú helységekben is használható. A lámpa mérete 12x22 cm. Gyártó: Nordal
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- Energiatakarékos LED
- maximum 40W, 9W LED
- E27 foglalat
Paraméterek
| Anyag | Üveg |
| Hosszúság | 12 cm |
| Magasság | 22 cm |
| Szélesség | 12 cm |
| Szín | Átlátszó |
| magassága | 22 cm |
| átmérője | 12 cm |
| anyaga | üveg, fém |
| vezeték anyaga | textil |
| vezetékhossz | 200 cm |