Leírás
Skandináv fekete LED függőlámpa, amely egy gyönyörű modern vonalú, LED égős függőlámpa. Ajánljuk nappaliba vagy étkezőbe az asztal fölé. A vezeték hossza 120 cm, anyaga textil. A lámpa magassága 28 cm. Gyártó: House Nordic
Milyen égőt használjunk?:
- GU10/5W
- LED
Paraméterek
| Hosszúság | 6 cm |
| Magasság | 28 cm |
| Szélesség | 6 cm |
| Szín | Fekete |
| magassága | 28 cm |
| szélessége | 6 cm |
| anyaga | acél |
| vezeték hossza | 120 cm |
| vezeték anyaga | textil |