Leírás
Zsiráf alakú asztali lámpa. Ha különleges lámpákkal díszíted az otthonod, nem csak fényességet, de személyiséget is adhatsz a belső térnek. Ez a különleges zsiráf alakú, arany színben pompázó lámpa a skandináv teret élettel tölti meg és vidámságot csempész a látványba. A vezeték hossza 200 cm, anyaga műanyag, színe fehér. Mérete: 28x35x70 cm Gyártó: Creative Collection
Ápolási tanácsok:
- száraz ruhával tisztítható
Milyen égőt használjunk:
- hagyományos alakú égő E27
- LED vagy halogén izzó
- maximum 40W
Paraméterek
| Anyag | Fém |
| Hosszúság | 28 cm |
| Magasság | 70 cm |
| Szélesség | 35 cm |
| Szín | Arany |
| hossza | 28 cm |
| szélessége | 35 cm |
| magassága | 70 cm |
| anyaga | polyresin, vászon |
| vezeték hossza | 200 cm |