Leírás
Arany színű, lyukacsos függőlámpa, amely dupla búrából áll és hálószerűen néz ki. Ez adja a függőlámpa modern és egyedi megjelenését. A függőlámpa jól kiegészíti a természetes anyagokból álló enteriőrt. A sárgaréz arany csillogása a minimalista, nordic stílussal párosítva izgalmas összhatást eredményez. A lámpabúra átmérője 40 cm, a magassága 23 cm. A vezeték fekete, textil. Gyártó: Hübsch
Ápolási tanácsok:
- A lámpát nedves ruhával tisztítsd
Milyen égőt használjunk:
- E27 méretű égő
- LED vagy energiatakarékos égő
- Általános körte formájú
Paraméterek
| Anyag | Fém |
| Hosszúság | 40 cm |
| Magasság | 23 cm |
| Szélesség | 40 cm |
| Szín | Arany |
| búra átmérője | 40 cm |
| magassága | 23 cm |
| lámpa anyaga | sárgaréz |
| a vezeték anyaga | textil |